Upozornění a varování

RAINBOW čistící systém - napodobovaný ale nikdy dokonale okopírovaný. Existuje pouze jediný a to originální RAINBOW čistící systém.

Jestliže si pořídíte čistící systém RAINBOW, koupíte současně více jak 70 let vývoje tohoto výrobku. Plus - váš výrobek je neustále podporován nejen společností REXAIR, ale i místními nezávislými distributory. Neudělejte chybu a nekupte váš výrobek RAINBOW od neautorizovaného překupníka. Pouze autorizovaný distributor a autorizovaný obchodní zástupce Vám může prodat a zajistit i záruky - pouze na autentický výrobek RAINBOW.

Čeho byste se měli za každou cenu vyvarovat:

Rizika koupě od neautorizovaného prodejce nebo pomocí internetu jsou následující:

 • Nevíte, kdo Vám výrobek prodává a proto Vám nemůže zajistit odpovídající a kvalitní servis výrobku
 • Nebudete mít přístup k autorizované záruce na výrobek, kterou prostřednictvím autorizovaného distributora poskytuje výrobce RAINBOW - společnost REXAIR, Inc. Troy, Michigan.
 • Veškeré záruky, které Vám neautorizovaný prodejce poskytne jsou prakticky bez hodnoty. Navíc, v případě jakékoliv závady musíte takto zakoupený výrobek odeslat na vlastní náklady přímo výrobci do Spojených států. Je to zdlouhavý a finančně náročný proces. Servisní střediska autorizovaných prodejců přijímají do opravy pouze výrobky, zakoupené u autorizovaných prodejců v České republice.
 • Výrobky nabízené jako nové mohou být v mnoha případech již použité. Na to většinou přijdete až když je pozdě. V žádném případě nekupujte jakékoliv náhražky!
 • Výrobek nemusí být v dobrém stavu, může být poškozen nebo může obsahovat jiné než originální díly. Často mají tyto výrobky odstraněno sériové číslo, aby nebylo možné zjistit odkud výrobek skutečně pochází.
 • Autorizovaní distributoři uznávají záruky a poskytují servisní služby pouze na výrobky od nich zakoupené.

Výhody zakoupení RAINBOW u autorizovaného prodejce:

 • Víte kdo Vám výrobek nabídl, předvedl a prodal - autorizovaný RAINBOW distributor je určen k tomu, aby poskytoval záruky a služby.
 • Obdržíte autorizovanou záruku, o které je informována společnost REXAIR.
 • Dostane se Vám osobní péče od pracovníků servisních služeb.
 • Obdržíte zcela nový výrobek ve výtečné kondici.
 • Budete mít přístup k vhodným servisním službám.

Kdo je a kdo není autorizovaným distributorem jednoduše zjistíte ze seznamu autorizovaných distributorů na internetové stránce výhradního dovozce výrobků RAINBOW - společnosti R spol. s r.o. (www.rainbowsystem.cz).

Další důležité informace o servisních službách a nabídkách jsou uvedeny na stránce Servisní služby.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013