Výrobce REXAIR, Inc.

Michigan, USA

Výrobcem čistícího sytému RAINBOW je americká společnost REXAIR, Inc., sídlící v Detroitu na adrese 50 West Big Beaver Road, Suite 350, Troy, Michigan 48084, USA.

V současné době se kanceláře celosvětového ústředí společnosti nacházejí v nové budově REXAIR TOWER, ležící v michiganském hlavním obchodním a komerčním koridoru na předměstí Detroitu, zvaném Troy. Modře zbarvené skleněné panely komplexu připomínají vodu a její sílu - viditelnou vazbu k čistícímu systému RAINBOW.

Výrobní, vývojové a technologické centrum společnosti REXAIR se nachází v Cadillacu, rovněž ve státě Michigan. Současným prezidentem společnosti REXAIR je chairman, President & CEO pan Paul T. Vidovich.

REXAIR, Inc.

Máte-li zájem o další podrobné informace, získáte je na internetové adrese firmy REXAIR, Inc. - www.rainbowsystem.com.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013