Tipy a triky

Čištění polštářů, podušek, peřin a přikrývek

Víte, že můžete čistit uvedené předměty pomocí RAINBOW? Poříďte si nebo u naší firmy zakupte dostatečně velký polyetylénový pytel a umístěte do pytle vaše ložiny. Použijte nástavec – hubici na čalounění a hadici RAINBOW umístěte do nasávacího otvoru. Předem odstraňte z výfukového otvoru kryt. Podržte rukou polyetylénový pytel okolo trubice, uveďte RAINBOW do chodu a vysajte z pytle vzduch. Bez vypnutí RAINBOW přemístěte rychle hadici z nasávacího otvoru do výfukového otvoru. Ložiny budou načechrané a naplněné čistým vzduchem z RAINBOW. Pokud do nádoby s vodou přidáte 2 odměrky DEODORANTU, vaše ložiny získají navíc příjemnou vůni.

Vylepšete kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti

RAINBOW opouští čistý, vodou propraný a zvlhčený vzduch, který můžete kvalitativně upravovat. Můžete použít DEODORANT, nebo aromatizační vůně. Přidáním dvou obsahů víček deodorantu do nádoby s vodou nejenže osvěžíte vzduch, ale zbavíte jej rychle nežádoucích pachů (potraviny, tabák apod.) a jestliže přidáte do nádoby několik kapek kterékoliv RAINBOW vůně nebo aroma-terapeutického přípravku, získáte příjemně vonící prostředí.

Čištění s rozprašováním

RAINBOW můžete používat s důmyslným RAINBOW rozprašovačem. Nasaďte rozprašovač na konec první zahnuté trubice, hadici umístěte do výfukového otvoru RAINBOW a uveďte RAINBOW do chodu. Uvítají to i vaše domácí rostliny a květiny. Postřik aerosolu na potahy čalouněného nábytku nebo na záclony zbaví tyto povrchu pachů a příjemně je provoní. Výsledek je výrazný zejména v domácnostech s kuřáky.

RAINBOW vzduchová pumpa

Umístěte stejně jako rozprašovač nástavec – vzduchovou pumpu, hadici RAINBOW vložte do výfukového otvoru a RAINBOW Vám pomůže vyfouknout a odstranit prach i z různých nepřístupných míst, nafouknout matrace, míče apod.

Čištění domácích zvířat, rostli, květin, oděvů, obrazů ……

RAINBOW přichází s několika velice užitečnými nástavci. Hubice na čalounění (potahy a textilní materiály) nebo hubice na prach Vás zbaví prachu ze všech předmětů v domácnosti nevyjímaje knihy, sošky, vázy, osvětlovací tělesa, ventilátory a jiné spotřebiče, stínidla lamp atd. Dokonce můžete šetrně zbavit přebytečných chlupů i svoje domácí zvířecí miláčky – psy a kočky. Samozřejmostí je zbavování prachu z rostlin zejména těch s velkými listy pomocí hubice na prach. Zbavit prachu můžete veškeré předměty ve vaší domácnosti – RAINBOW je univerzální čistící systém, který Vás nezklame!

Odstraňování právě vzniklých skvrn

Nezapomeňte, že RAINBOW umí odsávat veškeré neagresivní kapaliny – vodu, víno, omáčky, polévky, barvy apod. Pokud např. vylijete na koberec červené víno, okamžitě si připravte nádobu se studenou vodou, jako nástavec použijte hubici na čalounění, ze které odstraňte kartáčovací nástavec se štětinami a na vzniklou skvrnu pomalu lijte čistou studenou vodu a současně ji odsávejte do nádoby RAINBOW, kterou použijte prázdnou. Účinnost odsávání kapalin je tak vysoká, že ve většině případů odstraníte skvrnu a vlhkost na první pokus, aniž byste koberec promáčeli. Pokud Vám koberec znečistí domácí zvířátko, postup je naprosto stejný, ale přidejte do čisté vody obsah 1 víčka DEODORANTU, který navíc odstraní případný zápach. Tento postup samozřejmě platí pro všechny povrchy – koberce, dlažby atd.

Jak postupovat, praskne-li ve vaší domácnosti vodovodní trubka

Pokud Vás taková situace postihne nezoufejte. Nejprve samozřejmě uzavřete přívod vody, použijte prázdnou nádobu RAINBOW, nástavec stejný jako při odstraňování skvrn a odsávejte vodu do nádoby. Jakmile se nádoba naplní a hladina dosáhne až k rotujícímu separátoru, slyšitelně poklesnou otáčky motoru, RAINBOW vypněte a nádobu vyprázdněte, dejte zpět do RAINBOW a pokračujte tak dlouho, dokud všechnu vodu neodsajete. Odsávání kapalin urychlíte, použijete-li velkou nádobu na vodu o obsahu 7,56 litru.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013