Přídavná zařízení

Přídavná zařízeníSpoutejte sílu systému Rainbow a využijte ji k vyčištění každého centimetru vaší domácnosti s pomocí speciálně navržených nástavců. Tato přídavná zařízení se dodávají jako standardní s každým Rainbow:

 1. Kartáč na podlahy a stěny

  Kartáč na podlahy a stěny skvěle funguje při odstraňování smetí a nečistot z povrchů a zaručuje vynikající výsledky, čisté a atraktivně vyhlížející dřevěné podlahy či linoleum a dlaždice.

 2. Kartáč na odstranění prachu

  Odstraňování prachu z opomíjených míst, jako např. okenních parapetů, vnitřních žaluzií, lampových stínítek, osvětlovacích těles, říms a lišt, pokojových květin, zástěn a záclon či závěsů napomůže udržovat váš domov dokonale čistý.

 3. Nástavec na čalounění

  Hluboko zapuštěné nečistoty mohou snížit životnost a utlumit jasnost barev čalounění. Nástavec na čalounění Rainbow účinně odstraňuje nečistoty z čalouněného nábytku.

 4. Nástavec pro úzké a těžko přístupné prostory

  Nástavec pro těžko přístupné prostory používejte v úzkých a těžce dostupných prostorách, např. mezi žebry radiátorů, pod topením, podél soklů a podlahových lišt.

 5. Nástavec pro čištění stísněných míst a pro nafukování

  K čištění zvláště těžko přístupných míst použijte nástavec pro čištění stísněných míst. Nástavec pro nafukování Rainbow skvěle funguje při rychlém nafukování vzduchových matrací a dalších nafukovacích hraček.

 6. Dlouhý pružný nástavec

  Trubky kondenzátoru chladniček přitahují prach a drobky, jejich výkon a energetická účinnost se snižuje, jsou-li pokryté nečistotou. Čističe kondenzátoru chladničky lze použít ke snadnému vysátí dostupných a viditelných trubek chladničky a též prostoru pod pračkou či sušičkou na prádlo.

 7. Držák příslušenství

  Praktický držák příslušenství vám umožní vozit sebou z místnosti do místnosti nejčastěji používané nástavce.

 8. Vakuový pytel Aerofresh

  Pomocí tohoto šikovného plastového pytle odstraníte zatuchlý, zaprášený vzduch z čalouněných polštářů a podušek a vejdou se do něj i ty největší polštáře.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013