Jak funguje Rainbow

Jak funguje čisticí systém Rainbow

 1. Wet Dust Can’t Fly® (Mokrý prach nelétá)

  Rainbow používá vodu, nejmocnější živel Matky přírody, k zadržení špíny a zápachu a vrací do prostředí vaší domácnosti pouze přírodně čistý, vodou promytý vzduch.

 2. Dvakrát čistější

  Tento unikátní vodní filtrační systém zadrží 99,997% (váhově) typické domácí špíny. Zbývající mikroskopické částečky zachytí náš neutralizující filtrační systém HEPA. Tato kombinace dvou filtračních systémů odstraní téměř 100% špíny a kontaminujících látek.

 3. Motor Hurricane™

  S technologií spínaného reluktančního pohonu má náš výkonný motor Hurricane™ sílu zvládnout i ty nejtěžší úkoly a jeho životnost je neomezená.

 4. Ovládání na dosah ruky

  Ovládací prvky jsou promyšleně umístěny na ergonomickém držadle a umožňují přesné ovládání elektrických přídavných zařízení.

 5. Rychlé připojování

  Vyměnit nástavce a přídavná zařízení je jednoduchá záležitost.

 6. Snadný pohyb

  Rainbow vás bude následovat z místnosti do místnosti, jezdí na lehce ovladatelném podvozku. Pogumovaný nárazník zabraňuje poškození stěn a nábytku.

 7. LED osvětlení

  Osvětluje cestu a zajišťuje, že vám neunikne ani smítko.

 8. Čištění ode zdi ke zdi

  Výkonný otáčivý válec, jenž je součástí elektrického kartáče, zlikviduje nečistoty, chlupy domácích miláčků a drobečky. Rotující kartáče dosáhnou i na těžce dostupné zbytky nečistot podél podlahových lišt. Pogumovaný nárazník chrání stěny a nábytek před poškozením.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013