Důvod ke koupi Rainbow

A. Princip činnosti vysavače

U každého vysavače – bez ohledu na jeho princip a tedy i u RAINBOW e2 – se špína a nečistoty dopravují do sběrného prostoru pouze proudícím vzduchem. Pokud má vysavač pracovat stále s nejvyšší účinností, musí jím stále proudit dostatečné množství vzduchu, uváděné do pohybu ventilátorem vysavače. Není-li k dispozici dostatečný proud vzduchu, vysavač nefunguje a neuklízí – neexistuje nic, co by prach a špínu dopravovalo do sběrného prostoru, například sáčku.

  1. Naprostá většina prodávaných vysavačů – bez ohledu na výrobce, typ nebo cenu výrobku – používá k ukládání prachu a nečistot prachové sáčky nebo filtry. Aby mohl vzduch vysavačem stále proudit – tedy i do jeho cesty vřazeným prachovým sáčkem nebo filtrem – musí mít sáček nebo filtr otvory, kterými vzduch proudí ze sáčku ven.
  2. Má-li prachový sáček nebo filtr otvory, pak použijeme-li zcela nový sáček nebo filtr, jsou zachyceny prachové částice, které těmito otvory neprojdou a v sáčku nebo filtru zůstanou. Jemný prach, který otvory projde, se vrací zpět do místnosti a znehodnocuje kvalitu vzduchu nezachycenými jemnými prachovými částicemi a my je potom neustále vdechujeme.
  3. Jak se prachový sáček nebo filtr plní špínou a prachem, tak se v závislosti na čase postupně ucpávají otvory sáčku částicemi, které otvory v sáčku neprojdou, a je otázkou času, kdy proud vzduchu poklesne natolik, že účinnost vysávání prachu sníží na minimum. Jedinou útěchou je to, že ucpaný sáček nebo filtr méně práší, ale vysavač neuklízí. A proto ani není sáček špínou zcela naplněn. Pokud se nevymění ucpaný sáček a/nebo filtr a s vysavačem se uklízí dál, je to zbytečná práce – vysavač už není schopen dál uklízet. Je nutno zakoupit nový sáček a ucpaný odstranit. A to se stále opakuje!

Důvod ke koupi Rainbow - vysavač

B. Jiné principy

Kromě nejrozšířenějších sáčkových vysavačů existuje celá řada vysavačů, pracujících na jiných principech včetně vodního filtru (ale bez rotačního separátoru). Pokud budete mít jakékoliv dotazy na tyto jiné principy a jejich porovnání buď se sáčkovými vysavači nebo s vysavačem RAINBOW, obraťte se na pracovníky naší kanceláře, kteří Vám potřebné informace poskytnou.

C. Princip systému RAINBOW e2

  1. Vysavač RAINBOW e2 používá k odstraňování prachu a špíny ze vzduchu patentovaný rotační separátor, otáčející se vysokou rychlostí, který účinně odděluje prach a špínu od vzduchu a ukládá je do sběrné nádoby s vodou. Heslem výrobce je „Mokrý prach nelétá!“. Proto nemůže nikdy dojít k ucpání prachového sáčku – prostě není. Navíc – špíny se jednoduše zbavíte vylitím obsahu sběrné nádoby do odpadu, nádobu naplníte čistou vodou a vysavač RAINBOW e2 je připraven ihned uklízet dál. Nekupujete žádné sáčky ani filtry!
  2. Rotační separátor nejenže poskytuje nejvyšší možnou účinnost při oddělování špíny a prachu od vzduchu, ale zabezpečuje na čase zcela nezávislý, stálý proud vzduchu. Jak ukazují základní technické parametry výrobku, neměnný průtok vzduchu dosahuje 2,406 m3/min = 2406 litrů/min.
  3. To je zcela zásadní rozdíl mezi čistícím systémem RAINBOW e2, pracujícím na principu rotačního separátoru a sběrné nádoby s vodou a jakýmkoliv systémem, který používá sběrné sáčky a mechanické filtry. Výrobek RAINBOW e2 má na čase nezávislou schopnost stále stejně a účinně uklízet.

Důvod ke koupi Rainbow - graf

Porovnání obou principů vidíte na obrázcích a diagram ukazuje, jak se v závislosti na délce trvání úklidu mění efektivnost (účinnost) úklidu. Posuďte sami! Navíc čistící systém RAINBOW e2 může pracovat ve dvou režimech – jako účinný vysavač (v režimu úklidu - v tzv. „rychlém provozu“) nebo jako zcela tichá čistička vzduchu (v režimu čištění vzduchu - v tzv. „pomalém provozu“)! A to jsou další dva důvody pro koupi RAINBOW e2! Žádné sáčky a žádná zbytečná práce, příjemné, čisté a voňavé prostředí ve vaší domácnosti ! Posuďte proto znovu sami základní a zcela nepřehlédnutelné důvody ke koupi čistícího systému RAINBOW e2.

Důvod č.1.

Technologie čištění RAINBOW je založena na stejném principu, který odpradávna existuje a dokonale funguje v přírodě a zosobňuje nepřekonatelný čistící systém, pracující na ekologické bázi. Princip RAINBOW vychází z přírody - vzduch se propírá vodou. Na rozdíl od jiných konstrukcí vysavačů čistící systém RAINBOW nepoužívá žádné sáčky – jednoduše se sběrná nádoba na nečistoty naplní čistou vodou a po úklidu se spolu se zachycenou špínou vylije do odpadu a tím se veškerá špína ihned odstraní z vaší domácnosti. Nesháníte, neplatíte za žádné sáčky a neskladujete je páchnoucí až do doby, kdy je musíte vyměnit, aby váš vysavač vůbec uklízel a nemusíte je páchnoucí odnášet do popelnic.

Důvod č.2

RAINBOW má výkonný motor a ventilátor, zabezpečující stále stejný průtok vzduchu, který veškeré nečistoty a prach dopravuje do nádoby s vodou. Na rozdíl od jiných konstrukcí vysavačů systém RAINBOW uklízí bez závislosti na čase se stále stejnou a vysokou účinností! Na výstupu vzduchu z vysavače RAINBOW je umístěn HEPA neutralizátor, který zvyšuje účinnost celého systému až na 99.9999991% (váhových procent). Vzduch opouštějící při úklidu jednotku RAINBOW je vyčištěn tak dokonale, jak je to v dnešní době technologicky vůbec možné.

Důvod č.3

Systém RAINBOW e2 pracuje na rozdíl od všech jiných vysavačů buď jako velmi účinný vysavač nebo velmi tiše v režimu čištění vzduchu jako účinná čistička vzduchu.

Důvod č.4

Kvalita zpracování výrobku umožnila výrobci poskytnout dlouhou záruku na výrobky RAINBOW e2 v délce 48 měsíců. Je to hlavně díky použití nejnovějších technologií a to zejména v konstrukci elektromotoru, kde již nejsou použity uhlíky, takže elektromotor neobsahuje žádné součástí, které by při provozu mohly podléhat opotřebení tak, jak je tomu u klasických elektromotorů.

Důvod č.5

Málokdo si uvědomuje, že voda je základní a nejpřirozenější prostředek na čištění a má jednu další výjimečnou vlastnost – účinně pohlcuje pachy. Čistící systém RAINBOW e2 proto při provozu vždy voní - na rozdíl od ostatních vysavačů, které méně nebo více zapáchají a tento zápach vracejí při úklidu zpět do místnosti – to je zaviněno principem vysavačů a také pohodlností a nedůsledností uživatelů, protože po každém úklidu sáček z vysavače neodstraní, nevyhodí a tak umožňují bakteriím a plísním aby se v temnu a teplu hojně rozmnožovaly.

Je celá řada dalších důvodů ke koupi univerzálního čistícího systému RAINBOW e2, jen namátkou: účinné vysávání veškerých neagresivních kapalin (voda, víno, káva, omáčky atd.), provlhčování vzduchu při úklidu, účinné zvlhčování vzduchu pomocí rozprašovače, pohlcování nepříjemných pachů při použití deodorantu atd. Další podrobné informace o vlastnostech a schopnostech čistícího systému RAINBOW e2 Vám poskytnou pracovníci naší kanceláře, ale nejdůležitější je, abyste se o vlastnostech tohoto výjimečného výrobku přesvědčili sami (kontaktní formulář).

Poznejte proto čistící systém RAINBOW e2, přináší přírodu do vaší domácnosti a ukazuje úžasnou čistící schopnost a sílu vody! Nechejte si výrobek zcela nezávazně předvést a posuďte vše na vlastní oči! Jsme přesvědčeni, že budete udiveni!

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013