Squeegee

K rozlití a skvrnám nedochází podle plánu, avšak stěrka Rainbow Squeegee je kdykoli připravená k činu. Výměnnou hlavici s houbou a kartáčem lze nasadit na čisticí systém Rainbow a s jejich pomocí vydrhnout usazené nečistoty a nánosy špíny. Lišta stěrky Squeegee a silný vzdušný proud v systému Rainbow dokonale extrahují zbylou tekutinu a zanechají pevné podlahové plochy čisté a suché.

Toto přídavné zařízení je určeno k čištění pevných povrchů (dlažby, lina, oken, apod.). Otočná hlavice je vybavena účinnou odsávací štěrbinou a lze ji snadno použít se dvěma dodávanými a snadno vyměnitelnými nástavci:

1. s měkkou houbou na mytí povrchů jako je sklo, kachlíky na stěnách v koupelně apod.

2. s kartáčem na mytí a čištění dlažeb, lina a jiných podobných tvrdších povrchů. Kartáč se dostane snadno i do spár mezi dlaždicemi, kam se účinně nedostane žádný mop, takže oceníte vynikající výsledky při čištění těchto povrchů.

Postup je jednoduchý - s roztokem koncentrovaného čistícího prostředku vyčistíte danou plochu pomocí houby nebo kartáče, otočnou hlavice otočíte o 180 stupňů a odsávací štěrbinou odsajete nečistoty i vodu a vlhkost do nádoby RAINBOW. Sada SQUEEGEE umožňuje dosáhnout výborných výsledků v krátkém čase - jako příklad může sloužit mytí velkých oken, kdy pomocí roztoku čistícího prostředku a houbou umyjete z okna veškeré nečistoty a odsávací štěrbinou na hlavici SQUEEGEE pak odsajete přebytečnou vlhkost do nádoby RAINBOW, aniž cokoliv umáčíte - okna jsou prakticky ihned suchá. K propojení hlavice s hadicí RAINBOW použijete nerezové trubice krátké nebo nerezovou trubici dlouhou z elektrického kartáče - eventuálně jejich kombinaci.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013