Elektrický kartáč Rainbow

Zařízení je napájeno kabelem z čistícího systému Rainbow pomocí elektrifikované hadice a uvádí  se do chodu pomocí spínače, umístěného v rukojeti elektrifikované hadice. Jednotka elektrického kartáče přidává k výkonu čistícího systému Rainbow účinek motorizovaného rotačního kartáče. Jednotka je poháněna samostatným elektrickým motorem, který otáčí rotačním válcem s kartáči a klepacími lištami.

Čištění ode zdi ke zdi

  • S Rainbow elektrickým kartáčem dosáhnete skvělých výsledků při čištění koberců, dlaždic, linolea a dalších pevných podlahových povrchů.
  • Výkonný otáčivý válec, jenž je součástí elektrického kartáče, zlikviduje nečistoty, chlupy domácích miláčků a drobečky.
  • Rotující kartáče dosáhnou i na těžce dostupné zbytky nečistot podél podlahových lišt. Pogumovaný nárazník chrání stěny a nábytek před poškozením.
  • LED diody osvětlují cestu a zajišťují, že vám neunikne ani smítko.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013