Servisní služby

Naše autorizované servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis na výrobky čistícího systému Rainbow modely D4G, e1 a e2 v rozsahu uvedeném níže. Naši pracovníci se po oznámení poruchy výrobku telefonicky nebo e-mailem přihlásí nejdéle do 48 hodin po nahlášení poruchy a domluví si s Vámi další konkrétní postup.

Pokud nastane porucha výrobku Rainbow v záruční době, dopravu výrobku do servisního střediska obstarají naši servisní pracovníci a hradí ji naše servisní středisko. Pokud k tomu dojde mimo záruční dobu, záleží na dohodě, zda je zákazník ochoten uhradit náklady na dopravu výrobku do servisního střediska anebo je pro něj výhodnější výrobek přivézt do servisního střediska osobně.

Neoprávněné požadavky na opravu nebo dopravu výrobku do servisního střediska mohou být zákazníkovi vyúčtovány podle pravidel, uvedených níže.

Abyste si byli jisti, že se jedná o autorizované servisní pracovníky naší kanceláře, zveřejňujeme fotografie a jména našich servisních pracovníků na našich stránkách abyste měli jistotu, že nebudete podvedeni neautorizovaným neznámým pracovníkem neautorizovaného servisu. Proto doporučujeme, věnujte čas k přečtení důležitých informací uvedených na stránce „Varování“. Dodržením těchto doporučení se vyhnete jakýmkoliv nepříjemnostem, v extrémním případě i možné ztrátě vašeho Rainbow, pokud výrobek předáte neznámé osobě.

Pokud budete mít jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, ať se týkají provozu a údržby Rainbow nebo servisních služeb, obracejte se vždy telefonicky, písemně, e-mailem nebo osobně na autorizovaného distributora výrobku Rainbow uvedeného na stránce („Kontakty“) nebo v Záruční a servisní knížce k výrobku Rainbow.

Pokud by se stalo, že tuto osobu nenaleznete, obraťte se na výhradního dovozce výrobků Rainbowdo České Republiky, který je uveden na straně „Dovozce do ČR“ nebo v Záruční servisní knížce.

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013