Nezávazné předvedení

Když kupujete automobil, zajímají Vás nejenom jeho technické parametry, popsané v přiložených dokladech, ale skutečné vlastnosti, které si ověříte jedině zkušební jízdou. A proto i my chceme, aby zákazníci byli před koupí výrobku RAINBOW dokonale a beze zbytku informováni o všech vlastnostech čistícího systému RAINBOW.

Je nutné, aby se zákazníci přesvědčili o jeho technických parametrech na vlastní oči a hlavně v prostředí, které důvěrně znají. Nemá smysl předvádět výrobek těchto schopností a kvalit např. v předváděcím centru nebo přímo v obchodě, protože vlastnosti výrobku RAINBOW e2 jsou natolik udivující, že by jim přihlížející zákazník nejenom vůbec nevěřil, ale domníval by se, že byl na něm spáchán podvod. Tomu chceme předejít, a proto jediným vhodným prostředím pro předvedení výrobku RAINBOW je domácnost zákazníka – prostředí, které důvěrně zná. Navíc prodávat drahé zboží bez dokonalého předvedení je nesolidní. Je to jen otázka času, kdy si to zákazníci začnou uvědomovat a požadovat bezplatné předvedení i u dalších výrobků.

Další výhodou předvedení je i možnost vyzkoušet si výrobek přímo na místě, kde bude používán. Uvidíte co je potřebné k jednoduché obsluze tohoto zařízení, jak se skládá, rozebírá, ovládá a budete informováni i o základní jednoduché údržbě čistícího systému RAINBOW tak, aby výrobek sloužil k vaší spokojenosti dlouhou řadu let. Sami musíte posoudit, zda je výrobek pro Vás vhodný. S RAINBOW se opravdu můžeme chlubit a není co skrývat.

Jestliže uvažujete o náhradě vašeho stávajícího zařízení pro úklid vaší domácnosti, zkuste věnovat malou část vašeho času k nezávaznému předvedení čistícího systému RAINBOW e2, bude to pro začátek vaše jediná investice. I když se pro koupi výrobku RAINBOW nerozhodnete, zcela určitě Vám získané poznatky a zkušenosti v budoucnosti pomohou k efektivnějšímu výběru jiného výrobku na uklízení a vyvarujete se některých zásadních chyb při jeho výběru.

Bezplatné a nezávazné předvedení výrobku RAINBOW můžete objednat na kterémkoliv telefonním čísle (viz stránka „Kontakty“), můžete nás kontaktovat pomocí e-mailu nebo nejjednodušším způsobem objednat předvedení RAINBOW vyplněním kontaktního formuláře, na jehož základě se s Vámi neprodleně spojíme a domluvíme možný konkrétní termín předvedení tak, aby Vám vyhovoval.

Máte-li zájem o nezávazné předvedení čistícího systému RAINBOW e2, vyplňte kontaktní formulář. Nebo nás kontaktujte telefonicky.  Tato objednávka je zcela nezávazná!

Novinky

Speciální nabídka Rainbow Teplice

Speciální nabídka Rainbow Teplice.Repasované přístroje Rainbow D4G a Rainbow e1 s 20% slevou.S obsluhou přístroje Rainbow vás samozřejmč seznámíme a zaškolíme. Na tyto přístroje vám poskytneme 2 roky záruku.

Více zde

26. 8. 2010

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013