Saponát Rexafoamer

rexafoamer

Koncentrovaný čistící prostředek REXAFOAMER byl vyvinut za účelem odstraňování lokálních skvrn na textilních materiálech a kobercích. Je určen pro použití s adaptérem REXAFOAMER. Adaptér REXAFOAMER ve spojení s rozprašovačem vytváří z koncentrovaného čistícího prostředku REXAFOAMER SHAMPOO hustou čistící pěnu, která po několika minutách zmizí včetně odstraňované skvrny. Po vyschnutí takto ošetřeného místa se povrch vyklepe pomocí elektrického kartáče POWER NOOZLE nebo pomocí přídavného zařízení RAINBOWMATE. Tím se odstraní i poslední zbytky čistícího prostředku. Skvrny lze čistit pouze na materiálech, které čištění vodou připouštějí. Láhev koncentrátu obsahuje 0.996 litru koncentrovaného čistícího prostředku.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-7312

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Eukalyptus 0,5 l

eukal01

Eukalyptový olej osvěžuje vzduch a pomáhá zejména v případech, kdy máme rýmu a hůře se nám dýchá. Je to koncentrovaný aromatický olej.

Cena na dotaz

Kód: K-0002

Detail produktu

Rainbow holder

vesak01

Univerzální držák slouží k uložení příslušenství na jednom místě a můžete na něj umístit i obě pružné hadice, pohonnou jednotku elektrického kartáče a přídavné zařízení RAINBOWMATE e.

Cena na dotaz

Kód: E-0214

Detail produktu

Rainbow sada vůní USA

Rainbow sada vůní USA

Sady vůní promění váš domov ve zcela jiné a ještě příjemnější prostředí. Stačí jen několik kapek vonné esence přidaných do nádoby RAINBOW e2.Základní sady vůní se dodávají v balení po 4 kusech i jednolivě.

Cena na dotaz

Kód: R-9981

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu