RB - nádoba na vodu velká

Nádoba naplněná čistou studenou vodou o obsahu 7,56 litru je určena pro velké úklidové práce a výborně se hodí nejen pro samostatné použití ale zejména práci s přídavným zařízením AQUAMATE III pro čištění koberců nebo pevných hladkých ploch s použitím vody a koncentrovaného čistícího prostředku nebo se SQUEEGEE pro čištění pevných hladkých ploch včetně oken. Velký obsah nádoby lze využít i při odsávání většího množství vody.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-2823

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Eukalyptus 0,5 l

eukal01

Eukalyptový olej osvěžuje vzduch a pomáhá zejména v případech, kdy máme rýmu a hůře se nám dýchá. Je to koncentrovaný aromatický olej.

Cena na dotaz

Kód: K-0002

Detail produktu

Rainbow holder

vesak01

Univerzální držák slouží k uložení příslušenství na jednom místě a můžete na něj umístit i obě pružné hadice, pohonnou jednotku elektrického kartáče a přídavné zařízení RAINBOWMATE e.

Cena na dotaz

Kód: E-0214

Detail produktu

Rainbow sada vůní USA

Rainbow sada vůní USA

Sady vůní promění váš domov ve zcela jiné a ještě příjemnější prostředí. Stačí jen několik kapek vonné esence přidaných do nádoby RAINBOW e2.Základní sady vůní se dodávají v balení po 4 kusech i jednolivě.

Cena na dotaz

Kód: R-9981

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu