RB e - nádoba na vodu malá

Rainbow e - nádoba na vodu malá
Nádoba naplněná čistou studenou vodou o obsahu 3,78 litru je určena k ukládání veškerých nečistot, špíny a prachu, které RAINBOW e2 nasaje. Po ukončení úklidu vždy nádobu na vodu sejměte z pohonné jednotky RAINBOW, vyprázdněte, vypláchněte čistou vodou a pokud nebudete v práci s RAINBOW pokračovat, vytřete ji do sucha. Tento postup zabraňuje vytváření nepříjemných pachů, růstu choroboplodných zárodků a baktérií a vytváření sedimentů v nádobě. Až do dalšího použití skladujte nádobu oddělenou od pohonné jednotky.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-10236

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Eukalyptus 0,5 l

eukal01

Eukalyptový olej osvěžuje vzduch a pomáhá zejména v případech, kdy máme rýmu a hůře se nám dýchá. Je to koncentrovaný aromatický olej.

Cena na dotaz

Kód: K-0002

Detail produktu

Rainbow holder

vesak01

Univerzální držák slouží k uložení příslušenství na jednom místě a můžete na něj umístit i obě pružné hadice, pohonnou jednotku elektrického kartáče a přídavné zařízení RAINBOWMATE e.

Cena na dotaz

Kód: E-0214

Detail produktu

Rainbow sada vůní USA

Rainbow sada vůní USA

Sady vůní promění váš domov ve zcela jiné a ještě příjemnější prostředí. Stačí jen několik kapek vonné esence přidaných do nádoby RAINBOW e2.Základní sady vůní se dodávají v balení po 4 kusech i jednolivě.

Cena na dotaz

Kód: R-9981

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu